Ceylan, ‘İnşallah “O Sene Bu Sene” Olacaktır!’ « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 01:32

Ceylan, ‘İnşallah “O Sene Bu Sene” Olacaktır!’

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan tüm Çorumluları Çorum Futbol kulübünün yanında yer almaya davet etti.

Ceylan, ‘İnşallah “O Sene Bu Sene” Olacaktır!’
Son Güncelleme :

30 Ekim 2020 - 11:24

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan tüm Çorumluları Çorum Futbol kulübünün yanında yer almaya davet etti.

Şehrimizin mihenk taşı taşı Çorum Futbol kulübünün başarılarında herkesin çok mutlu olduğunu ifade eden Ak Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan tüm Çorumluları kırmızı siyahlılara destek vermeye davet etti.

Çorum Futbol kulübünün kaliteli bir kadrosu olduğunu ve en kısa sürede hak ettiği başarıları ve skorları alacağını belirten Ceylan” Kulüp başkanımız Sayın Fatih Özcan’ın gayretli ve başarı odaklı hamlelerini biliyor, taktir ediyorum. Camiamızın takımımızın yanında olması başarıyı daha çabuk getirecektir buna da yürekten inanıyorum” dedi.

Ülkemizin pandemi süreci ile birlikte hassas bir noktadan geçtiğine dikkat çeken Ceylan, kendisinin de AK Parti MKYK’daki görevi nedeniyle çok zaman il dışında olduğunu ama buna rağmen Çorumspor’dan hiçbir zaman uzak kalmadığını hatırlatarak” Çorum Futbol kulübü hepimizin gözbebeğidir. Camiamızın her ferdi “O sene bu sene olacaktır” düşüncesi ile Çorumspor’un yanında yer almalı ve destek olmalıdır” diye konuştu.

Sporun birleştirici ruhuna değinen Ceylan, Çorum Futbol kulübünün, Çorumlunun takımı olduğunu işaret ederek “3 puanlı istemde ligin henüz başında olduğumuzu unutmadan, yeni hocamız İsmet Taşdemir ile birlikte bu haftadan itibaren zirveye koşan bir takım olacağımıza benim inancım sonsuzdur “şeklinde konuştu.

Çorum Futbol kulübüne bu hafta Cumartesi günü kendi evinde oynayacağı Ankara Demirspor maçında başarılar dileyen Ceylan, yoğun programına rağmen takıma destek için arkadaşları birlikte kendisinin de maçta olacağını ve Çorum futbol kulübüne destek vereceğini sözlerine ekledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.