İsbir’den İlçe Devlet Hastanesine Destek « Çorum Gündemi

16 Eylül 2021 - 18:25

İsbir’den İlçe Devlet Hastanesine Destek

Ortaköy Belediye Başkanlığı,Ortaköy Devlet Hastanesine Bağımsız covid-19 polikliniği tedarik etti.

İsbir’den İlçe Devlet Hastanesine Destek
Son Güncelleme :

12 Kasım 2020 - 10:29

Ortaköy Belediye Başkanlığı,Ortaköy Devlet Hastanesine Bağımsız covid-19 polikliniği tedarik etti.

Ortaköy Belediye Başkanlığı, İlçe Devlet Hastanesine covid-19 şüphesi ile müracaatta bulunan hastaların hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla bağımsız covid-19 polikliniği tedarik etti.

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir yapmış olduğu açıklamada; İlçe devlet hastanemizi müracaatta bulunan hastalarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için içerisinde 3 oda,Wc ve lavaboların bulunduğu bir prefabrik tedarik ederek Covid-19 hastalarımızın muayene ve kontrolü için bağımsız bir covid-19 polikliniği oluşturduk.Bazı haber kanallarında bahsedildiği üzere ilçemizde çok büyük vaka artışımız yok,aksine şuan ilçemizdeki vaka artış oranı diğer ilçelerimize göre çok daha düşük,Lütfen ilgili kuruluşlarımızın uyarılarını dikkate alarak tedbirli olalım, Maske,Mesafe ve Temizlik kurallarını aklımızdan çıkarmayalım”dedi.

Emeği geçen herkese teşekkür eden İsbir, “Hizmetimizin getirilmesinde desteğini esirgemeyen Karayolları Genel Müdürümüz Abdulkadir Uraloğlu’na,Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanımız Tahsin Şahin’e, İlçe Devlet Hastanesi Başhekimimiz Uzm.Dr. Mustafa Özcan’a ve İlçe Devlet Hastanesi Müdürümüz Sefa Özdoğan’a teşekkür ediyorum”diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.