İsbir’den, İskilip Milli Eğitime Ziyaret « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 01:56

İsbir’den, İskilip Milli Eğitime Ziyaret

Ortaköy belediye başkanı Taner İsbir İskilip ilçe milli eğitim müdürlüğünde milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu’nu ziyaret etti.

İsbir’den, İskilip Milli Eğitime Ziyaret
Son Güncelleme :

23 Kasım 2020 - 7:57

Ortaköy belediye başkanı Taner İsbir İskilip ilçe milli eğitim müdürlüğünde milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan İsbir yaptığı ziyaretinde İskilip Öğretmenevi ile İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezini de ziyaret ederek yöneticileriyle görüştü.

Ortaköy belediye başkanı Taner İsbir’e İskilip ilçe milli eğitim müdürlüğü ziyaretinde milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu tarafından okullar, eğitim-öğretim, öğrenci ve öğretmenler hakkında bilgilendirmede bulunuldu. Ziyaretten memnuniyet duyan Atcıoğlu:” sayın başkanım ilçeniz Ortaköy’den İskilip’e gelerek bizlere zaman ayırıp yaptığınız ziyaretle bizleri onurlandırdınız, mutlu ettiniz, teşekkürler” dedi.

Ortaköy belediye başkanı Taner İsbir de tanışıklıklarının eskilere dayandığını belirterek:” Çorum ilimizin medeniyet ve kültür abidesi İskilip ilçemizde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Uzun zamandır yapmak istediğim ziyareti gerçekleştirerek sizlerle buluşmaktan ben de mutlu oldum. Yaptığınız çalışmalarda başarılar diliyorum.” dedi.

Ortaköy belediye başkanı Taner İsbir İlçe milli eğitim müdürlüğü ziyaretinden sonra İskilip Öğretmenevi ile İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezini de ziyaret ederek yöneticilerinden bilgiler aldı. İskilip Metin Alkan Halk Eğitimi Merkezinin Çorum için önemine değinen Başkan İsbir teşhir salonlarını gezerek üretimler ve yapılan işlerden dolayı memnuniyetini ifade etti.

Ziyaret sonrasında İskilip milli eğitim camiasını doğa harikası Ortaköy’e davet eden belediye başkanı Taner İsbir Ortaköy ilçesinin yöresel ürünleri ile ilçede kadın istihdamı çerçevesinde el sanatları olarak hazırlanan hediye paketlerini İskilip ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu ile okul yöneticilerine ikram etti.

İskilip ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu Başkan İsbir’e yaptığı samimi, içten sohbetleri için tecrübe ve tavsiyelerini aktardıkları için gönül dolusu Teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.