İskilip’te Uyuşturucuyla Mücadelede Bilim Sempozyumu Yapılacak « Çorum Gündemi

28 Ekim 2021 - 07:36

İskilip’te Uyuşturucuyla Mücadelede Bilim Sempozyumu Yapılacak

İskilipte uyuşturucu ile mücadele sempozyumu düzenleniyor.

İskilip’te Uyuşturucuyla Mücadelede Bilim Sempozyumu Yapılacak
Son Güncelleme :

07 Ekim 2021 - 9:05

İskilipte uyuşturucu ile mücadele sempozyumu düzenleniyor. İskilip Belediyesinin ev sahipliğinde madde bağımlılığı ilgili mücadele gösteren Bilim İnsanlarının katılımıyla Atatürk Orman Çiftliği Toplantı salonun da 16-17 Ekim tarihlerinde sempozyum düzenlenecek.

Sempozyumun başkanlığını Hacettepe Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Başkanı Prof. Dr. Ali Çayköylü ile birlikte Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı ve Adli Bilimciler Derneği Başkanı Hamit Hancı gerçekleştirecek.

Sempozyuma farklı üniversitelerden Profesörler de katılım sağlayacak. Düzenlenecek olan sempozyum ile ilgili Belediye Başkanı Ali Sülük, Belediyeciliği belli başlı hizmetlerle sınırlı görmediklerini ifade ederken “Belediyeciliği sadece belli başlı hizmetlerden sınırlı olarak görmüyor, ülkemizi ve dünyayı ilgilendiren sosyal problemlerlede mücadele ediyoruz. Bu kapsamda, ülkemizin yetiştirdiği dünyaca meşhur bilim insanlarının katılımıyla 16-17 Ekim tarihlerinde “Uyuşturucu ile Mücadele Bilim/İskilip 2021” isimli sempozyumu Belediyemiz ev sahipliğinde gerçekleştireceğiz. İnsanımızı madde bağımlılığına karşı bilinçlendireceğiz.”Dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.