Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu! « Çorum Gündemi

28 Ekim 2021 - 08:37

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 07 Mayıs 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
Son Güncelleme :

07 Mayıs 2019 - 9:03

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 07 Mayıs 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
06 Mayıs 2019 günü saat: 09.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan K.A. (1987-E) isimli şahıs sağ elini ürün taşıma arabasına sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

İSKİLİP’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
06 Mayıs 2019 günü saat: 14.00 sıralarında A.A. (1948-E) isimli şahıs yönetimindeki traktör ile Karagöz Köyünde köy içerisinde yük taşıdığı esnada direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ve araçta yolcu olarak bulunun O.B. (1937-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar sevk edildikleri Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
06 Mayıs 2019 günü saat: 17.50 sıralarında E.E. (1996-E) isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile İskilip istikametinden Çorum istikametine seyir halindeyken Cerit köyü mevkiine geldiği sırada direksiyon hâkimiyetini kaybederek şarampole devrilmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.