Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 12:56

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 27 Nisan 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu
Son Güncelleme :

27 Mayıs 2019 - 9:18

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 27 Nisan 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
24 Mayıs 2019 günü saat: 09.40 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan H.Ç. (1975-E) isimli şahıs bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle makinadaki cıvatanın sıçrayarak sağ gözüne gelmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
24 Mayıs 2019 günü saat: 17.50 sıralarında Çorum İskilip Çomu köyünde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan M.A. (1986-E) isimli şahıs bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sol el başparmağına halat çarpması neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA DİĞER KAZALAR
24 Mayıs 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Karakaya Köyünde bulunan Dinlenme Tesisinde S.K. (1983-E) isimli şahıs merdivenlerden çıktığı esnada ayağının kayarak düşerek merdivenin köşe kısmına başını vurması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı Sungurlu Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE KAYIP ŞAHIS
24 Mayıs 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Yenihayat köyünde ikamet eden D.K. (1939-E) isimli şahıs yaptığı müracaatta, iki yıl önce Muğla iline taşınan oğlu D.K.’dan 3 aydır haber alamadığını belirterek yardım istedi.

D.K. güvenlik güçlerine bilgi verdi ve oğlunun bulunmasını istedi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

BAYAT’TA DİĞER KAZALAR
25 Mayıs 2019 günü saat: 21.00 sıralarında Barak köyünde ikamet eden A.H. (1959-E) isimli şahıs evinin bahçesinde hızar motoru ile odun kestiği sırada odunun yerden sekerek sol ayağına temas etmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralının Bayat Devlet Hastanesinde yapılan ilk muayene ve tedavisini müteakip ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
25 Mayıs 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan M.B. (1980-E) isimli şahıs sevkiyat bölümünde sol elinin üzerine malzeme düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
25 Mayıs 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan T.S. (1997-E) isimli şahıs montalama bölümünde çalıştığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle elinde bulunan çekici sol ayağına düşürmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

SUNGURLU’DA ZEHİRLENME
26 Mayıs 2019 günü saat: 00.30 sıralarında Küçükpolatlı köyünde Y.S.A.(1987-E), i.D. (1951E) ve A.A. (1955-K) isimli şahıslar yedikleri tavuk etinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde zehirlendi.

Şahıslar sevk edildikleri Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
25 Mayıs 2019 günü saat: 21.00 sıralarında Kadıkırı köyünde ikamet eden B.H. (1972-E) isimli şahıs römork üzerinde bulunan biçerdöver tablasını tamir ettiği sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle sağ dizine zıpka bıçağı olarak tabir edilen parçaya çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

ORTAKÖY’DE DİĞER KAZALAR
26 Mayıs 2019 günü saat: 13.15 sıralarında Karahacip köyünde ikamet eden M.Ö. (1944-E) isimli şahıs tarlasına köstebek girmesini engellemek için köstebek tabancasına fişek yerleştirdiği esnada tabancanın patlaması sonucu sağ elinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

KARGI’DA KAZAEN YANGI(DOĞAL NEDENLERLE)
26 Mayıs 2019 günü saat: 06.00 sıralarında Çobanlar köyünde ikamet eden V.A. (1955-E) isimli şahsa ait iki katlı evin bacasından çıkan kıvılcım deneni ile çıkan yangın Kargı itfaiyesi tarafından yapılan müdahale sonrası söndürüldü.

Yangın nedeni ile can kaybı veya yaralanan şahıs yoktur. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
24 Mayıs 2019 günü saat: 18.00 sıralarında Çorum Samsun Karayolu Kuşsaray Köyü mevkiinde H.B. (1991-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç Çorum istikametinden Samsun istikametine seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan tarlaya girmesi sonucu trafik kazası meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan C.B. (1996-K) isimli şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikat başlatıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.