Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu! « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 13:06

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 25 Haziran 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
Son Güncelleme :

25 Haziran 2019 - 11:56

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 25 Haziran 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

BAYAT’TA ZEHİRLENME
24 Haziran 2019 günü saat: 01 .00 sıralarında Belören köyünde ikamet eden T.B. (1994-E) ve H.B. (1999-E) isimli şahıslar akşam yemeğinde yedikleri mantardan zehirlenerek kendi imkânları ile Bayat Devlet Hastanesine geldi.

Yapılan ilk müdahalelerinin ardından hayati tehlikeleri bulunduğu anlaşılarak ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

OSMANCIK’TA KAZAEN YANGIN
24 Haziran 2019 günü saat: 01.00 sıralarında Kamil Köyü Çaylı mahallesinde S. Y. (1937-E)’ya ait ahırda elektrik kaçağı nedeniyle yangın çıktı. Ahırda bulunan (4) adet büyükbaş hayvandan (1) adedi telef olmuş, (3) adedi çeşitli yerlerinde yanıklar meydana gelecek şekilde yaralanarak kurtarıldı.

Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alınmış, yangında herhangi bir yaralanma ve can kaybı meydana geldi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
24 Haziran 2019 günü saat: 10.00 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan A.B. (1994-E) isimli şahıs dökümhane bölümünde çalıştığı sırada sağ elini yüklemiş olduğu malzemelere sıkıştırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE İŞ KAZASI
24 Haziran 2019 günü saat: 13.00 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan D.A. (1978-K) isimli şahıs işyerinin yemekhanesinde çalıştığı sırada gaz kaçağı nedeniyle hayati tehlikesi olmayacak şekilde zehirlendi.

Şahıs sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MECİTÖZÜ’NDE ŞÜPHELİ ÖLÜM
24 Haziran 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Kayı köyünde ikamet eden diyaliz, şeker ve tansiyon hastası olan A.K. (1961-E) isimli şahıs evinde tuvalette bulunduğu sırada fenalaşarak hayatını kaybetti.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
24 Haziran 2019 günü saat: 16.30 sıralarında Çorum Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan E.S. (1994-E) isimli şahıs dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle kullanmakta olduğu temizlik aracını devirmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

E.S. isimli şahıs sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE ZEHİRLENME
24 Haziran 2019 günü saat: 23.30 sıralarında Kutluözü köyünde ikamet eden A.Ö. (1974-K) isimli şahıs ormanlık alandan topladığı mantarları yemesi neticesinde hayati tehlikesi olacak şekilde zehirlendi.

A.Ö. isimli şahıs İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine sevk edildi. Şahıs yapılan ilk müdahalesinin ardından yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
24 Haziran 2019 günü saat: 17.30 sıralarında Sungurlu-çorum karayolunun 23 km.sinde Gaffurlu köyü mevkiinde Çorum ilinden Sungurlu ilçesi istikametine seyir halinde olan M.E. (1952-E) isimli şahıs yönetimindeki . plakalı araç karşı yönden gelmekte M.E.U. (1981-E) yönetimindeki plakalı araç ile çarpışması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüleri ile birlikte plakalı araçta yolcu olarak bulunan F.E. (1957-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar sevk edildikleri Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
24 Haziran 2019 günü saat: 23.00 sıralarında Çorum-Samsun karayolu üzerinde Kuşsaray köyü mevkiinde Samsun ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan O.i. (1986-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı otomobil aynı yönde seyir halinde olan E.D. (1984-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı tıra arkadan çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada plakalı otomobil sürücüsü ile aynı araçta yolcu olarak bulunan SA. (1969-K) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar sevk edildikleri Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.