Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu! « Çorum Gündemi

19 Ocak 2022 - 17:30

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 26 Haziran 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
Son Güncelleme :

26 Haziran 2019 - 10:41

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 26 Haziran 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

İL MERKEZ’DE KAYIP EŞYA VE MAL
25 Haziran 2019 günü saat: 15.40 sıralarında Ovasaray köyünde ikamet eden H.K. (1967-E) isimli şahıs karakola müracaat yaparak kendisine ait bulundurma ruhsatlı Zigana Sports marka 9 mm çapında seri numaralı tabancasını kaybettiğini bildirdi.

H.K. tabancasını aramasına rağmen bulamadığını, tabancasını kayıp ettiğini beyan etti. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
25 Haziran 2019 günü saat: 09.40 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan G.A. (1997-K) isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada başının dönmesi sonucu yere düşerek kafasını yere vurmuş ve hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
25 Haziran 2019 günü saat: 21.00 sıralarında Şeyh Köyünden A.B. (1936-E) isimli şahsın arazide hayvanlarını otlattığı esnada dengesini kayıp ederek yaklaşık 3-4 metre yükseklikten düşmesi sonucu hayati tehlikesi bulunacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahsa ilk müdahale İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde yapılmasına müteakip Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

OSMANCIK’DA KAZAEN YANGIN
25 Haziran 2019 günü saat: 22.30 sıralarında Seki Köyünden M.D. (1960-K) isimli şahıs sürücülüğünü yaptığı . plakalı Renault Toros markı aracı ile seyir halinde iken aracın motor kısmından gelen duman sonrasında yanmaya başladı.

Osmancık Belediyesine ait itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangında aracın tamamen yandığı tespit edildi. Yangından dolayı ölen veya yaralanan şahsın olmadığı öğrenildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İSKİLİP’TE İŞ KAZASI
25 Haziran 2019 günü saat: 12.00 sıralarında Çomu köyünde faaliyet gösteren bir işyerinde işçi olarak çalışan E.R. (1981 -E) isimli şahıs bir anlık dikkatsizlik ve tedbirsizlikle kullandığı çekici sol eline vurması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği İskilip Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
25 Haziran 2019 günü saat: 02.00 sıralarında Aydıncık-AIaca karayolu Karaçal köyü mevkiinde Aydıncık İlçesinden Alaca ilçesi istikametine seyir halinde olan H.V.Y. (1968-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araç domuz sürüsüne çarpması neticesinde kaza meydana gelmiştir. Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan ç. Y. (1970-K) ve A.A.Y. (1991 -E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar sevk edildikleri Yozgat ili Aydıncık Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
25 Haziran 2019 günü saat: 13.30 sıralarında Çorum-Samsun karayolu üzerinde Elvançelebi Köprüsü mevkiinde Amasya ili istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde olan E.G.İ. (1981 -K) isimli şahıs yönetimindeki plakalı otomobil ile dikkatsizliği ve tedbirsizliği sonucu direksiyon hâkimiyetini kayıp ederek yolun sağında bulunan bariyerlere çarpması neticesinde kaza meydana geldi.

Kazada araç da tek olan sürücü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı şahıs sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.