Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu! « Çorum Gündemi

28 Ekim 2021 - 07:09

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 06 Mayıs 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

Jandarma Bölgesinde Bu Olaylar Oldu!
Son Güncelleme :

06 Mayıs 2019 - 10:08

Çorum İl Jandarma Komutanlığı’nın 06 Mayıs 2019 tarihli günlük asayiş raporu aşağıda çıkartılmıştır;

MERKEZ İLÇE’DE İNTİHARA TEŞEBBÜS
03 Mayıs 2019 günü saat: 17.00 sıralarında Eskice köyünde ikamet eden H.Ş. (1983-K) isimli şahıs psikolojik sorunlarından dolayı hap içmek suretiyle intihar etti.

Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

DODURGA’DA DİĞER KAZALAR
03 Mayıs 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Feruz köyünde ikamet eden M.G.(1946-E) isimli şahıs evinin önünde spiral makinası ile çalıştığı esnada, dikkatsizliği ve tedbirsizlik sonucu spiral makinasının ayak bileklerine değmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen şahıs tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

SUNGURLU’DA İNTİHARA TEŞEBBÜS
03 Mayıs 2019 günü saat: 21 .00 sıralarında Arifegazili köyünde ikamet eden D.O.(2002-K) isimli şahıs psikolojik sorunlarından dolayı (7) adet ağrı kesici hap içmek suretiyle intihar etti.

Hayati tehlikesi bulunan şahıs Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

SUNGURLU’DA KAZAEN YANGIN
04 Mayıs 2019 günü saat: 00.40 sıralarında Gülderesi köyünde ikamet eden D.K.(1942-K) isimli şahsın sobadan çıkan sönmüş küllerini bahçesine döktü. Rüzgarın etkisi ile küllerin alevlenerek evin eklentisi olan depoda yangın çıkmasına neden olduğu tespit edildi.

Sungurlu itfaiye Ekipleri tarafından yangın eve sıçramadan söndürülmüş ve olayda yaralanan şahıs olmadı. Olay ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

OSMANCIK’TA İNTİHARA TEŞEBBÜS
04 Mayıs 2019 günü saat. 1 1 .00 sıralarında Danişment köyünde ikamet eden S. Y. (1997-K) isimli şahıs girmiş olduğu ruhi bunalım sonucu evde bulunan isimleri ve sayısı tespit edilemeyen ilaçlardan içmek suretiyle intihara teşebbüs etti.

Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ite tahkikata başlanıldı.

MECİTÖZÜ’NDE İNTİHARA TEŞEBBÜS
04 Mayıs 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Ağçakoyun köyünde ikamet eden H.B. (1980-K) isimli şahıs ailevi problemler nedeniyle girmiş olduğu ruhi bunalım sonucu evde bulunan fare zehirinden içmek suretiyle intihara teşebbüs etti.

Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Mecitözü Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

ORTAKÖY’DE YÜKSEKTEN DÜŞME
04 Mayıs 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Fındıklı köyüne mantar toplamak için gelen M.A.(1975-E) isimli şahıs arazide kaya üzerinden düşmesi neticesinde kaburgalarında kırık meydana gelmiş ve hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanarak Çorum Eroi Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Yapılan ilk muayene ve tedavisini müteakip ileri tetkik ve tedavi amacıyla Ankara Dış Kapı Hastanesine sevk edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

KARGI’DA DİĞER KAZALAR
04 Mayıs 2019 günü saat: 16.00 sıralarında Akkise köyünde ikamet eden O.S.(1983-E) isimii şahıs evinin önünde spiral makinası ile çalıştığı esnada, dikkatsizliği ve tedbirsizliği sonucu spiral makinasının sol diz bölgesine gelmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı Kargı Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalesini müteakip ileri tetkik ve tedavi amacıyla Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

ORTAKÖY’DE DİĞER KAZALAR
04 Mayıs 2019 günü saat: 15.00 sıralarında Aşdağul Beldesinde ikamet eden H.Ş.(1963-K) isimli şahıs yolda yürüdüğü esnada başının dönmesi ile dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu dudak ve kaş bölgesinden hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı Bayat Devlet Hastanesinde yapılan ilk muayenesinin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İNTİHARA TEŞEBBÜS
04 Mayıs 2019 günü saat: 18.30 sıralarında Abdalata köyünde ikamet eden D.K. (1999-K) jsjm)j şahıs psikolojik sıkıntıları nedeniyle girmiş olduğu ruhi bunalım sonucu evde bulunan ilaçlardan içmek suretiyle İntihara teşebbüs etti.

Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs Çorum Erol Oiçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇE’DE İŞ KAZASI
04 Mayıs 2019 günü saat: 16.30 sıralarında Çorum Merkez Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işyerinde işçi olarak çalışan B.A.(1976-E) isimli şahıs işyerinde çalıştığı sırada paket ambalajı ısıttığı ve yanmakta olan naylonu söndürmek istemesi üzerine sol elinin yanması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MECİTÖZÜ’NDE DİĞER KAZALAR
04 Mayıs 2019 günü saat: 16.00 sıralarında İbek köyünde ikamet eden B.U.(1933-E) isimli şahıs kendi bahçesinde kavak ağacı kestiği sırada kavak dallarının yere düşerken yüz bölgesine gelmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol OLÇOK Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇEDE DİĞER KAZALAR
05 Mayıs 2019 günü saat: 12.00 sıralarında Hamamlıçay köyünde ikamet eden S.Ö. (1985-E) isimli şahsın henüz yapım aşamasında ahşaptan yapılı tek oda bağ evinin çatısının çökmesi sonucu S.Ö., N.ö. (201 1-K), K.Ö. (2016-E), K.E.Ö. (2007-E) ve Z.Ş. (1959-E) isimli şahıslar hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
03 Mayıs 2019 günü saat:03.00 sıralarında Kalehisar Köyü mevkiinde M.A. (1973-E) isimli şahıs yönetimindeki . . plakalı otomobil ile Ankara İli istikametinden Çorum istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada sürücü ile araçta yolcu olarak bulunan N.P. (1973-K) isimli şahıs hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandılar.

Yaralılar sevk edildikleri Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
03 Mayıs 2019 günü saat: 1 1.45 sıralarında Çopraşık Köyü mevkiinde H.H. (1959-E) isimli şahıs yönetimindeki . plakalı otomobil ile Zile ilçesi istikametinden Alaca istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada sürücü ile araçta yolcu olarak bulunan F.H. (1960-K) ve E.H.(1948-K) isimli şahısların hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralılar sevk edildikleri Alaca Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

 ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
03 Mayıs 2019 günü saat: 1 1 .45 sıralarında Çopraşık Köyü mevkiinde D.Ş. (1977-E) isimli şahıs yönetimindeki . . plakalı otomobil ile Alaca ilçesi istikametinden Zile istikametine seyir halinde iken karşı yönden gelen İ.G.(1955-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı araca çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araçlarında tek olan araç sürücüleri hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar sevk edildikleri Alaca Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

ALACA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
03 Mayıs 2019 günü saat: 15.10 sıralarında Ünalan Köyü mevkiinde B.D. (1987-E) isimli şahıs yönetimindeki . plakalı otomobil ile Zile İlçesi istikametinden Alaca istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araçlarında tek olan araç sürücüleri hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar sevk edildikleri Alaca Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

SUNGURLU’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALANMA
03 Mayıs 2019 günü saat: 14.00 sıralarında Mahmatlı Köyü mevkiinde A.A. (1975-E) isimli şahıs yönetimindeki . . plakalı otomobil ile Mahmatlı Köyü istikametinden Sungurlu İlçesi istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sol tarafında bulunan sulama kanalına girmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araçlarında tek olan araç sürücüleri hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandılar. Yaralılar sevk edildikleri Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimat’ ile tahkikata başlanıldı.

İSKİLİP’DE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
03 Mayıs 2019 günü saat:20.15 sıralarında Eskiköy Köyü mevkiinde H.H.Ç- (1983-E) isimli şahıs yönetimindeki . . plakalı otomobil ile Bayat İlçesi istikametinden İskilip İlçesi istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan tarlaya girmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araçlarında tek olan araç sürücüleri hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandılar. Yaralılar sevk edildikleri Atıf Hoca Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimata ile tahkikata başlanıldı.

KARGI’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE ÖLDÜRME
04 Mayıs 2019 günü saat: 13.00 sıralarında D-100 Karayolunda AA. (1953-E) isimli şahıs yönetimindeki . plakalı otomobil, Samsun ili istikametinden İstanbul ili istikametine seyir halinde iken Çeltiközü Köyü mevkiinde direksiyon hâkimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu yolun sağında bulunan tarlaya devrilmesi neticesinde kaza meydana geldi.

Kazada araçta yolcu olarak bulunan G.i.(1960-K) isimli şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. Sürücü ile araçta yolcu olarak bulunan M.T,(1958-K) ve H.Ö.T.(1957-E) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanarak Osmancık Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Diğer yolculardan AG.(1954-K) hayati tehlikesi olacak şekilde yaralanarak yapılan ilk müdahalesini müteakip Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

MERKEZ İLÇEDE TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
04 Mayıs 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Şekerbey Köyü mevkiinde M.K. (1954-E) isimli şahıs yönetimindeki plakalı otomobil ile Ortaköy İlçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini yolun sağ tarafında bulunan tarlaya girmesi sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma meydana gelmemiş araçta yolcu olarak bulunan D.T.(1950-K) isimli şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi altına alındı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

DODURGA’DA TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA 
05 Mayıs 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Yeniköy Köyü mevkiinde M.A. (1974-E) isimli şahıs yönetimindeki . . plakalı otomobil ile Yeniköy istikametinden Dodurga istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkarak takla atması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan N.S. (1 1950*K), M.Ö. (1950-E) ve A.Ö. (1948 K) isimli şahıslar hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.