Milli Eğitim Müdürü’nden ÇÖLYAK’a Ziyaret « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 02:07

Milli Eğitim Müdürü’nden ÇÖLYAK’a Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı Çorum Çölyak Derneği’nin Sanat Sokak’ta yer alan bürosuna gelerek iade-i ziyarette bulundu.

Milli Eğitim Müdürü’nden ÇÖLYAK’a Ziyaret
Son Güncelleme :

28 Eylül 2020 - 6:55

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı Çorum Çölyak Derneği’nin Sanat Sokak’ta yer alan bürosuna gelerek iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette Dernek Başkanı Fatma Müjgan Demir, Başkan Yardımcısı Hacer Kesici ve Kadir Demir hazır bulundu.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Fatma Müjgan Demir; ” Öncelikle kıymetli Milli Eğitim Müdürü’müz Yakup Beyin bu güzel ziyaretinden duyduğumuz büyük memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Kendileriyle Çölyaklı çocuklarımızın eğitimi sırasında karşılaştıkları zorluklar ve Covid 19 pandemisi sürecinde çocuklarımızın eğitimleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Standımızdaki glutensiz ürünleri tanıttık, glutensiz diyet ve Çorum Çölyak Derneği’nin faaliyetleri hakkında bilgi verdik. Ayrıca öğrencilere çölyakı anlatmak için sayın müdürümüzün desteğini istedik. İnşallah bu pandemi bir an önce son bulur ve biz de öğrencilerimize ulaşabiliriz. Derneğimizin gerçekleştirdiği projelere ve faaliyetlere bu güne kadar hep destek olan Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün tüm personeline ve bu nazik ziyaretleri için Sayın Yakup Sarı’ya çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı derneğe gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirerek ”Öğrencilerimizin okullarındaki zorlukların giderilmesi için elimizden gelenin azamisini yaparız. Okul kantinlerindeki eksiklikleri gidermeye çalışırız. Gerçekleştireceğiniz Projeler ve çölyak tanıtım toplantılarınıza destek olmaktan mutluluk duyarız. Çölyaklılar için çok önemli olan başarılı faaliyetlerinizin devamını diliyorum” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.