OĞUZ ADASI HAYATA GEÇİYOR! « Çorum Gündemi

19 Ocak 2022 - 16:31

OĞUZ ADASI HAYATA GEÇİYOR!

OĞUZ ADASI HAYATA GEÇİYOR!
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2019 - 12:12Hitit Üniversitesi Rektörü Prof Dr Reha Metin Alkan, Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sonrasında Rektör Alkan, Oğuzlar Kaymakam Vekili Muhammed Furkan Tuna ve Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım ile birlikte bölgenin alternatif bir turizm merkezi haline getirilmesine katkı sağlayacak olan Oğuz Adası Projesini hayata geçirmek için yer tahsisi ve devir teslimini gerçekleştirildi.
Oğuz Adası Projesi için artık somut çalışmalara başlandığını belirten Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, “Hitit Üniversitesi tarafından hazırlanan Oğuz Adası Projesi ile Oğuzlar bölgenin turizmde parlayan yıldızı olacak. İlçemizin kabuğunu kırıp gelişmesine katkı sağlayacak olan bu proje ile doğa ve su sporları sevenlerin bölgeye olan ilgisinin artması ile kalkınma ve istihdama yönelik büyük bir adım atılmış olacak. Projenin hazırlanmasında, geliştirilmesinde emek veren tüm paydaşlara Oğuzlar adına teşekkür ederim. Oğuz Adası Projesi ile hayata geçecek olan su ürünleri ve doğa sporları merkezi memleketimize hayırlı olsun” dedi.YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.