Pirelli Tırı Kamyoncu Esnafıyla Buluştu « Çorum Gündemi

28 Ekim 2021 - 08:52

Pirelli Tırı Kamyoncu Esnafıyla Buluştu

Pirelli Tırı Kamyoncu Esnafıyla Buluştu
Son Güncelleme :

04 Mayıs 2019 - 16:25

Bu yıl 4’üncüsü gerçekleşen roadshow turları kapsamında Pirelli Tırı Çorum Kamyoncular Garajında şoför ve nakliyeci esnafı ile buluştu.

Geliştirdiği servis ve çözümleriyle lastik bakım yönetiminde uzman, Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, yurt çapında 25 ilde kamyon sürücüleri ile buluşuyor.

Bu yıl 4’üncüsü gerçekleşen roadshow turları kapsamında Pirelli Tırı Çorum Kamyoncular Garajında şoför ve nakliyeci esnafı ile buluştu.

Çorum’da Aldemirler Otomotiv’in yetkili satıcısı olduğu Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye TIR’ı “Her Koşulda Yanındayız” sloganı ile Çorum Kamyoncular Garajı’nda şoför ve nakliyeci esnafı ile buluştu.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin’in de katıldığı programda, Pirelli marka kamyon lastiklerinin tanıtımı da yapıldı. Roadshow kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte ödüllü yarışmalar ile şoförler güzel bir gün geçirirken, özel kampanyalardan da yararlanma imkanı buldular.

Prometeon’un hizmet ve servisleriyle ilgili bilgilerin yer verildiği etkinlikler kapsamında kamyonların lastik hava basıncı ve diş derinlikleri kontrol edildi.

Kamyon şoförleri lastikte hava basıncının önemi konusunda bilinçlendirildi. Şenocak: “Amacımız, kaptanlarımıza her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek” Prometeon Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak; “Prometeon Türkiye olarak, 4’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz roadshow’umuzda Prometeon TIR’ı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki kaptanlarımızla buluşmak üzere yollara çıktık. Kamyon sürücülerimize her yolculuklarında gerçekten yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Artık gelenekselleşen roadshow’umuzla bu yıl da ‘Her Koşulda Yanındayız’ diyerek yaklaşık 5 bin kaptanımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca etkinlikler kapsamında özel kampanyaları da müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.