Şehidimiz İçin Mevlit Okutuldu « Çorum Gündemi

16 Eylül 2021 - 19:33

Şehidimiz İçin Mevlit Okutuldu

Geçtiğimiz hafta Doğubayazıt ilçesi kırsalında şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Emre Dokumacı için mevlit okutuldu.

Şehidimiz İçin Mevlit Okutuldu
Son Güncelleme :

18 Ekim 2020 - 8:51

Geçtiğimiz hafta Doğubayazıt ilçesi kırsalında şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Emre Dokumacı için mevlit okutuldu.

11 Ekim tarihinde Ağrı ili Doğubayazıt ilçesi kırsalında hain saldırı sonucu şehit düşen Astsubay Kıdemli Çavuş Emre Dokumacı için mevlit okutuldu.

Şehit Astsubay Emre Dokumacının Baba Ocağında okutulan Mevlit merasimine İskilip Belediye Başkan Vekili Hatun Çürük, İskilip Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Atıf Boncuk, İskilip Belediyesi Zabıta Amiri Aydın Müzde, İskilip Jandarma Karakol Komutanı Vekili Jandarma Kıdemli Üstçavuş Demirel Altuntaş, İskilip Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Hakan Güven, Personel Kısım Amiri Uzman Jandarma Çavuş Haşmet Kara, Asayiş İstihbarat Kısım Amiri Uzman Jandarma Çavuş Orhan Aslan, İskilip Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Birim Amiri İsmail Tığlı ve İskilip Müftülüğü Personeli ve Camii İmam Hatip ve Müezzinlerinin katılımıyla şehidimizin ruhuna mevlit okundu.

YAPILAN DUALAR EMRE DOKUMACI İÇİN EDİLDİ

İskilip İlçe Müftülük Personeli ve Camii İmam Hatip ve Müezzinlerinin nidalarıyla Şehidimizin ruhuna Kur’an-ı Kerim okunarak, ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimiz için dualar edildi.

İskilip Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Başkan Vekilimiz Hatun Çürük, şehidimiz Emre Dokumacının Mevlid-i şerifine katılarak, ailemizin yanında yer aldı. Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine ve büyük Türk Milletine başsağlığı dileriz. Ruhu şad, mekânı cennet olsun” şeklinde paylaşımda bulunuldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.