Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor! Sivas’ta sağlıkçılar yeni yıla halay çekerek girdi
Sosyal medya bu görüntüyü konuşuyor! Sivas’ta sağlıkçılar yeni yıla halay çekerek girdi
06 Ocak 2021 - 22:23
Sivas Numune Hastanesi bünyesinde pandemi bölümü olarak kullanılan Çok Amaçlı Geriatri Merkezinde (ÇAGEM) görev alan bir grup sağlıkçı, özel bir beste hazırlayarak klip çekti. Klipte sağlıkçılar giydikleri koruyucu kıyafetlerle "Korona var git kendi yoluna. Herkes baksın yoluna" sözlerinin yer aldığı şarkı eşliğinde oynadı.