SP, AGD Başkanlarına Plaket Verdi « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 13:43

SP, AGD Başkanlarına Plaket Verdi

Saadet Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz Anadolu Gençlik Derneği Çorum İl Başkanlarına plaket verdi.

SP, AGD Başkanlarına Plaket Verdi
Son Güncelleme :

10 Temmuz 2019 - 9:04

Saadet Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Orhan Sakınmaz Anadolu Gençlik Derneği Çorum İl Başkanlarına plaket verdi.

Orhan Sakınmaz : Yaklaşık 5 yıl gibi bir süre zarfında hayatını Milli Gençlik çalışmalarına adamış Anadolu Gençlik Derneği Çorum şube başkanlığı yapan kıymetli hocamız sayın Bekir Uyanık beye Bu güne kadar yaptığı çalışmalardan ve bundan sonraki yapacağı hizmetlerinden ötürü şükranlarımızı sunuyoruz. Biz biliyoruz ki Bekir başkanımız ”Hayat İman ve Cihattır” düsturundan ayrılmadan canla başla Milli Gençlik için, Anadolu Gençlik için çalışmalarına devam edecektir. Allah emeklerini zayi etmesin dedi.

Sakınmaz ayrıca Anadolu Gençlik Derneği yeni şube başkanlığına atanan kıymetli hocamız Mehmet Göle’ye Yaşanabilir bir Türkiye’nin Yeniden Büyük bir Türkiye’nin ve Yeni bir dünyanın kurulmasında lokomotif olacak ahlak ve maneviyat prensiplerini benimseyen imanlı ve inançlı yeni nesillerin yetiştirilmesinde ilimiz adına sizlere görev düşmektedir bu ulvi görevde öncelikle şahsınız ve yönetiminize başarılar diliyorum dedi.

Saadet Partisi Merkez İlçe yönetimi ve Anadolu Gençlik derneği başkanları daha sonra plaket taktimi sonrası hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.