SP Osmancık’ta İnoğlu İle Devam Dedi « Çorum Gündemi

16 Eylül 2021 - 18:49

SP Osmancık’ta İnoğlu İle Devam Dedi

Çorum’un Osmancık İlçesi’nde Saadet Partisi (SP) Osmancık İlçe Teşkilatının 7. Olağan Genel Kongresi gerçekleştirildi.

SP Osmancık’ta İnoğlu İle Devam Dedi
Son Güncelleme :

12 Ekim 2020 - 12:18

Çorum’un Osmancık İlçesi’nde Saadet Partisi (SP) Osmancık İlçe Teşkilatının 7. Olağan Genel Kongresi gerçekleştirildi.

Saadet Partisi ‘nin 7. Olağan Kongresine; Çorum 20. Dönem Refah Partisi Eski Milletvekili Zülfikar Gazi, Saadet Partisi Çorum İl Başkanı Faruk Cıdık, SP Laçin ilçe Başkanı Mustafa Ayvalı, Osmancık Eski Belediye Başkanı Hamza Karataş, SP Osmancık geçmiş dönem belediye başkan adayı Alaattin Çöl, İyi Parti İlçe Başkanı Sefer Mustafa Boyacı, CHP İlçe Başkanı Sadık Eker, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Kara ve Saadet partisi delegeleri katıldı.

Diğer partilerden Saadet Partisine katılımlarında olduğu program da katılımlara temsilen 5 kişiye rozetlerini İl Başkanı Faruk Cıdık, Osmancık Belediyesi Eski Başkanı Hamza Karataş ve Alaattin Çöl taktı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Halil İbrahim İnoğlu, “Saadet partisi olarak ilk gün ki heyecanımızı hiç kaybetmeden son günlerde yakaladığımız yükseliş trendiyle 1994 refah partisi döneminde milletimize yapmış olduğumuz efsane hizmetlerinde üstüne koyarak tekraren genel merkez politika kurullarımızda güncelliyor, iktidara talip olduğumuz iddiamızı yineliyoruz. İlçe yönetimi olarak bölen, ötekileştiren değil birleştirici ve kucaklayıcı bir siyaset anlayışı ile bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ziyaret edilmedik kişi, çalınmadık kapı ve alınmadık gönül bırakmaksızın çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

“Bu görev bizim için şu dünya denen handa verilmiş en onurlu payelerden biridir.” Diyen İnoğlu, “Bu güne kadar birlikte çalıştığımız bütün yönetim kurulu üyesi kardeşlerime en kalbi duygularımla teşekkürü bir borç biliyorum. Geçtiğimiz dönemde bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmadılar. Bu şerefli yüke hep birlikte omuz verdik” diye konuştu.

Memlekete hayırlı işler yapmak için çalışacaklarını belirten İnoğlu, “Bugün de yeni katılan kardeşlerimizle daha güçlendirilmiş ve gençleştirilmiş daha diri bir kadro ile öncelikle ilçemize daha sonra da memleketimize en hayırlı hizmetleri yapmak için çalışacağız inşallah. Bizim için anlamlı ve böylesine güzel bir günde bizleri yalnız bırakmayarak sevincimize ortak olan başta il başkanım olmak üzere siyasi parti temsilcilerine sivil toplum kuruluşlarımıza ve teşkilat mensubu kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle kongremizin en büyük hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyor, hepinize saygılar sunuyorum” şeklinde konuşmasının tamamladı.

Osmancık Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirilen 7. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi.
Sadet Partisi Osmancık İlçe Başkanı Seçilen Halil İbrahim İnoğlu başkanlığında yeni yönetim; Mustafa Temizkan, Naci Üçgül, Murat Bulduk, Fahri Şanver, Hamdi Bahadır, Bedir Sallan, Kadir Tarhan, Zuhal İnoğlu, Necla Temizkan, Abdurrahman Yanık’tan oluştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.