Yıldırım “Hayaldi, Gerçek Oluyor” « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 13:33

Yıldırım “Hayaldi, Gerçek Oluyor”

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım ve AK PARTİ İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi Oğuzlar’da yürütülen doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyip Çorum Gaz ekiplerinden bilgi aldı.

Yıldırım “Hayaldi, Gerçek Oluyor”
Son Güncelleme :

06 Temmuz 2019 - 10:41

Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım ve AK PARTİ İlçe Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi  Oğuzlar’da yürütülen doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyip Çorum Gaz ekiplerinden bilgi aldı.

Oğuzlar Belediye Başkanı  Muzaffer Yıldırım; “İlçemizin doğalgaz konforuna ulaşmasına az kaldı. Başta  Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ a, Oğuzlar’ımızın doğalgaza kavuşmasına büyük katkısı olan, doğalgaz çalışmalarının biran önce başlaması için girişimlerde bulunan AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekilimiz Sn. Ahmet Sami Ceylan’a, Milletvekillerimiz Sn. Oğuzhan Kaya ve Sn. Erol Kavuncu’ya, AK Parti İl Başkanımız Sn Yusuf Ahlatçı ‘ya   Oğuzlarlı hemşehrilerim ve şahsım adına teşekkür ederim. Gönül Belediyeciliği ile memleketimin her alanda hak ettiği yerde olması için durmaksızın çalışıyoruz, çalışacağız. Bu çalışmalarımızda bizlerin yanında olan herkese teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Oğuzlarımız için vaktiyle hayal olan hizmetler artık gerçeğe dönüşüyor. “dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.