Pozitif Yolcu Çorum’da Karantinaya Alındı « Çorum Gündemi

3 Aralık 2021 - 17:07

Pozitif Yolcu Çorum’da Karantinaya Alındı

Test sonucunu beklemeden yola çıktı, pozitif olduğunu yolda öğrendi.

Pozitif Yolcu Çorum’da Karantinaya Alındı
Son Güncelleme :

04 Kasım 2021 - 12:19

Test sonucunu beklemeden yola çıktı, pozitif olduğunu yolda öğrendi. Otobüsten indirilen yolcu karantinaya alındı

Test sonucunu beklemeden Samsun’dan İstanbul’a doğru yola çıkan Mehmet Volkan A., (31) yolda test sonucunun pozitif olduğunu öğrendi. Çorum Bölge Trafik önünde polis ekiplerince otobüsten indirilen yolcu tedavi altına alındı.

Edinilen bilgilere göre, Samsun’un Terme ilçesinden İstanbul’a gitmek için yola çıkan Mehmet Volkan A., terminal dışında otobüse bindi. Sağlık ekiplerince Mehmet Volkan A’nın dün yaptırdığı test sonucunun pozitif çıktığı belirlendi. Sağlık ekipleri, test sonucunu bildirmek ve tedavi sürecini başlatmak için Mehmet Volkan A’yı ulaşmaya çalıştı.

Bu sırada Mehmet Volkan A’nın içinde bulunduğu yolcu otobüsü Çorum- Samsun Karayolu üzerinde bulunan Bölge Trafik önünde durduruldu. Yapılan kontrollerde Koronavirüs test sonucunu beklemeden otobüse bindiği anlaşılan Mehmet Volkan A., sağlık ekipleri tarafından ambulansa alındı. Otobüs ise yoluna devam ederken otobüste bulunan diğer yolcularda kendilerini izole etmek için evlerine gönderilecekleri öğrenilirken, otobüs sürücüsüne de terminal dışından yolcu aldığı için cezai işlem yapılacağı öğrenildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.