Akademik Birim Rektörle Biraraya Geldi « Çorum Gündemi

19 Ocak 2022 - 16:14

Akademik Birim Rektörle Biraraya Geldi

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Sungurlu Meslek Yüksekokulu akademik birimi ile bir araya geldi.

Akademik Birim Rektörle Biraraya Geldi
Son Güncelleme :

04 Temmuz 2019 - 10:25

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Sungurlu Meslek Yüksekokulu akademik birimi ile bir araya geldi.

Üniversiteye bağlı akademik birimlerdeki çalışmalar ile ilgili bilgiler almak üzere toplantılar gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Öztürk, fakülteler bünyesindeki görüşmelerini tamamladıktan sonra yüksekokulların akademik birimleri ile toplantılar düzenlemeye başladı.

Rektörlük binasında Sungurlu Meslek Yüksekokulu akademik birimi ile toplantı yapan Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, yüksekokul ve akademik personelin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Toplantıya Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ömür Demirer, Müdür Yardımcıları Hüseyin Çelik, Gökhan Boduroğlu,  Dış Ticaret Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Nurcan Süklüm, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Deniz Özkan Vardar, Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hakan Kör, Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Gamze Ebru Çiftçi, Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkan Vekili Öğr. Gör. Özlem Bal, Terapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkan Vekili Öğr. Gör. Ahmet Payas,Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölüm Başkan Vekili Öğr. Gör. Murat Erkoyuncu ve Yüksekokul Sekreteri Mustafa Ağaçdan katıldı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.