Başkan Aydın’dan, Dodurga İlçesi’ne 2 Müjde! « Çorum Gündemi

23 Mayıs 2022 - 00:17

Başkan Aydın’dan, Dodurga İlçesi’ne 2 Müjde!

Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, İlçeye bir halı saha ve bir gençlik merkezi kazandırdıklarının müjdesini verdi.

Başkan Aydın’dan, Dodurga İlçesi’ne 2 Müjde!
Son Güncelleme :

16 Mart 2022 - 11:56

Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, İlçeye bir halı saha ve bir gençlik merkezi kazandırdıklarının müjdesini verdi.

Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Başkan Aydın, Dodurga İlçesi’ne yapılması planlanan iki yatırım için yakın bir tarihte ihaleye çıkılacağını açıkladı.

Başkan Aydın, Dodurga’da eksikliği hissedilen gençlik merkezi ve halı sahanın projesinin hazır olduğunu ve en kısa zamanda ihalesinin yapılacağını ve aynı yıl içerisinde tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.

Dodurgalı gençlerine müjde veren Başkan Aydın, “Dodurgalı gençlerimizin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmesi, bilgi ve beceri sahibi olarak gençlik faaliyetlerini planlamak, programlamak, yönetmek, denetlemek, değerlendirmek ve geliştirmek amacıyla yakında ihalesi yapılacak olan bir adet gençlik merkezi ve bir adet halı saha hayırlı olsun. Gençler geleceğimizdir, gençler bizim için her zaman önceliğimizdir” dedi.

Gençlik merkezi ve halı sahanın Dodurga gençliğine hayırlı olması temennisinde bulunan Aydın, “Kurulacak gençlik merkezi, gençlerin eğitsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarını ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirmelerine fırsat verecektir. Gençlerimizi korumaya yönelik sosyal çalışmalarımız bundan böyle de devam edecektir” diye konuştu.

Marka ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerine vurgu yapan Dodurga’ya Başkan Aydın, kazandırılan bu yatırımlar ile Dodurga’da sağlıklı ve bilgili bir neslin yetiştirilmesini hedeflediklerini ifade etti.

İlçesine kazandırılan yatırımlar için emeği geçen, katkı sağlayan herkese teşekkür eden Aydın, “En modern şartlarda ilçemize ve gençliğimize kazandırılan bu hizmetlerin şimdiden hayırlara vesile olmasını diler, yapılan bu çalışmalarda başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu olmak üzere, desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Milletvekillerimiz Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya’ya İlçemize bir adet halı saha ve bir adet gençlik merkezi kazandırdıkları için ilçe spor severleri adına şükranlarımı sunarım” şeklinde ifadelerde bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.