Başkan Şen Çalışmaları Yerinde İnceledi « Çorum Gündemi

31 Temmuz 2021 - 04:34

Başkan Şen Çalışmaları Yerinde İnceledi

Geleneksel Kargı Belediyesinin İftar Sofrası, bu yılda çeşitli yemek menüsü ile halka hizmet etmeye devam ediyor.

Başkan Şen Çalışmaları Yerinde İnceledi
Son Güncelleme :

17 Nisan 2021 - 11:39

Geleneksel Kargı Belediyesinin İftar Sofrası, bu yılda çeşitli yemek menüsü ile halka hizmet etmeye devam ediyor.

Cengizhan lokantasının sahibi Cengiz Çağlayan’ın işletmeciliğini yaptığı, Kargı Belediyesinin geleneksel iftar sofrası çeşitli menüsü ile ramazan ayı boyunca halkın hizmetinde.

Ramazan ayına haftalar kala çalışması başlatılan iftar sofrasının, detayları titizlikle düşünülerek hazırlandı.Günde 400 kişinin evine iftar ve sahur yemeği götüren Kargı Belediyesi Ramazan ayı boyunca hizmete devam edecek.

İftar yemeği hazırlıklarını yerinde inceleyen Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, yemek dağıtımına da yardım etti.Şen, Cengiz Çağlayan ve ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İftar menüsünde oldukça titiz olan Başkan Şen, çoğunlukla et ağırlıklı yemekleri yaptırıyor.

Ardından hazırlıklarla ilgili açıklama yapan Başkan Şen;

” Geleneksel İftar soframızı bu yılda kurmayı Yüce Allah’ım bizlere nasip etti.Bu tür yardımlaşmalar bize mutluluk veriyor.Belediyemizin kurmuş olduğu iftar sofrası ramazan ayı boyunca çeşitli yemek menüsü ile halkımıza hizmet vermeye devam edecek.

İftar soframıza katkıda bulunan hayırsever vatandaşlarımıza, tek tek teşekkür ederim.Ramazan ayının Tüm İslam Alemine mutluluk, huzur ve hayırlar getirmesini dilerim."dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.