BiNot Kurs Merkezi Çorum’ da « Çorum Gündemi

27 Eylül 2021 - 01:19

BiNot Kurs Merkezi Çorum’ da

Çorum’da 9 yıldır eğitim faaliyetini sürdüren Çorum Mega Hafıza bünyesine BiNotKurs Merkezini de dahil etti.

BiNot Kurs Merkezi Çorum’ da
Son Güncelleme :

22 Ekim 2020 - 16:43

Çorum’da 9 yıldır eğitim faaliyetini sürdüren Çorum Mega Hafıza bünyesine BiNotKurs Merkezini de dahil etti.

Çorum Binot Kurs Merkezi kurucusu Sezer KEÇELİ’ ye Binot Kurs Merkezini sorduk:

“Binot 30 yıllık tecrübesi ile birinci sınıf düzeyinden, üniversiteye hazırlık kaynaklarına kadar, öğretmen ve öğrencilerin en çok tercih ettiği yayınları, kaliteli hizmet, rehber ve öncü yaklaşımları ile eğitim sektöründe Türkiye’nin önde gelen markasıdır.”

“Yayıncılıktan kurs merkezlerine kadar uzanan hizmet yelpazesinin her aşamasını, titizlikle kurgulayan Binot markasının arkasında uzman ve tecrübeli yazarlarından oluşan Türkiye’nin en güçlü yayın kurulu bulunmaktadır. Bu sayede değişen müfredat ve konuları sürekli takip edebiliyor, her ders, sınıf grubu ve sınav için anında çözümler üretiyor ve güncel müfredata entegre oluyoruz.”

Dijital alt yapı, öğrenci takip sistemi
“Türkiye’nin en sağlam dijital alt yapısına sahibiz. BiNot Yayınları, sadece basılı değil dijital platformlarda da öğrenciler için her zaman kaliteli sistemler ve içerikler üretir. Cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi tüm platformlardan kolayca erişebilirsiniz.Yenilikçi yapısıyla eğitim alanında her zaman önde gelir.Her biri Binot Kurs Merkezleri program ve uygulamalarına özel olarak hazırlanmış, yayınlarımız ve her ayrıntısı düşünülmüş içeriklerle donatılmıştır. Öğrencilerimizin seviyelerine göre kolay, orta ve zor olarak üç aşamada uyguluyoruz. Zorluk aşamalarının kontrollü olarak yükseltilmesi sayesinde, öğrencilerimiz öğrenim süreçlerini daha kolay tamamlıyor. Programın en iyi özelliklerinden biri de kullanım ekranının sade olmasıdır.”

Ücretsiz deneme sınavları
“Binot Kurs Merkezini daha yakından tanımak isteyenler 3 hafta içerisinde düzenleyeceğimiz ücretsiz deneme sınavlarımıza katılabilirler. Ücretsiz deneme sınavlarımız, 3.4.5.6.7. ve 8. Sınıflar düzeyinde yapılacaktır. Ücretsiz deneme sınavlarına katılmak isteyenler, Bahçelievler mh. Bahar cd. 30/A adresinde bulunan kurs merkezimize bizzat başvurabilir ya da 0553 305 19 92 nolu telefonumuzu arayarak kayıt yaptırabilirler.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.