ÇORİMDER, ÖNDER’in Genel Kuruluna Katılacak « Çorum Gündemi

31 Temmuz 2021 - 05:33

ÇORİMDER, ÖNDER’in Genel Kuruluna Katılacak

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği’nin 58.Olağan Genel Kurulu, 03 Temmuz Cumartesi günü İstanbul Büyük Çamlıca Camii 1071 Konferans Salonu’nda yapılacak.

ÇORİMDER, ÖNDER’in Genel Kuruluna Katılacak
Son Güncelleme :

28 Haziran 2021 - 7:47

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği’nin 58.Olağan Genel Kurulu, 03  Temmuz Cumartesi günü İstanbul Büyük Çamlıca Camii 1071 Konferans Salonu’nda yapılacak.

Çorum İmam Hatip Mezunları Derneği (ÇORİMDER) yönetim kurulu üyeleri İstanbul’da yapılacak olan ÖNDER’in 58. Genel Kuruluna katılacak.

İhlas, samimiyet ve ‘istikamet üzere’ imam hatip davasının 59.yılında yeni bir hizmet sevdasıyla geleceğe dair hazırlıkların da görüşüleceği 58.Genel Kurul’a yönetim, disiplin, denetleme kurulu üyeleri ve çok sayıda davetlinin yanı sıra siyaset ve bürokrasi dünyasından da isimlerin katılması bekleniyor.

1958 yılında kurulan, eğitim ve imam hatipler üzerine çalışmalarda bulunan ÖNDER’in 58. Genel Kurul’da mevcut genel başkan Kamber Çal, yerini yeni bir isme bırakacak.

Çal, 13 Nisan 2019’da yapılan genel kurulda bu göreve gelmişti.

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, yapılacak olan 58. Genel Kurul öncesinde genel başkan adayını belirledi.

Başkanlar Kurulu öncülüğünde yapılan istişarelerde Abdullah Ceylan’ın genel başkan olması kararlaştırılmıştı.

Çorum’dan da katılımın olacağı ve 03 Temmuz Cumartesi günü tek aday ile yapılacak olan 58. Genel Kurul sonunda Abdullah Ceylan’ın başkan olması bekleniyor.

Ayrıca iki dönemdir ÖNDER yönetiminde görev alan CORİMDER Başkanı Ayhan Boyraz ‘ın yeni yönetim de de tekrar görev alması bekleniyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.