Kargılı İmam Hatipliler İftarda Buluştu « Çorum Gündemi

16 Ocak 2022 - 13:41

Kargılı İmam Hatipliler İftarda Buluştu

Kargı İmam Hatip Ortaokulu ve Kargı Çok Proğramlı Anadolu Lisesi İmam Hatip Bölümü Öğrencileri tarafından ortaklaşa düzenlenen iftar yemeğine katılım oldukça yüksek oldu.

Kargılı İmam Hatipliler İftarda Buluştu
Son Güncelleme :

01 Haziran 2019 - 9:52

Kargı İmam Hatip Ortaokulu ve Kargı Çok Programlı Anadolu Lisesi İmam Hatip Bölümü Öğrencileri tarafından ortaklaşa düzenlenen iftar yemeğine katılım oldukça yüksek oldu.

Okul bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine; Kargı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Genç, Kargı İlçe Müftü v. Fatih Kocagöl, Kargı Milli Eğitim Şube Müdürü Muhsin Yıldız, Kargı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Emre Şıvgın, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Bu yıl 2. Si düzenlenen geleneksel iftar yemeği öncesi okul müdürü Emre Şıvgın bir konuşma yaptı.Şıvgın konuşmasında;

“ Bu sene 2. Sini düzenleyeceğimiz geleneksel hale gelecek okul veli öğrenci iftar buluşmamıza hoş geldiniz. Mübarek ramazan ayı etkinlikleri kapsamında okulumuz öğrencileri ve Kargı Çok Programlı Anadolu Lisesi İmam Hatip Bölümü Öğrencileri beraber bir program hazırladılar. Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilere teşekkür ediyorum. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve paylaşma ayı. Bizleri kırmayıp, davetimize icap ederek Bizlerin ve öğrencilerimizin bu mutlu gününü paylaşmış oldunuz.” dedi.

Açılış konuşmasının ardından Kargı Çok Programlı Anadolu Lisesi İmam Hatip Bölümü öğrencisi Ayşegül YILMAZ ilahisini seslendirdi.

İftar yemeği programı Kargı merkez Mihri Hatun Camii din görevlisi Bayram Demir’in Kur’an Tilaveti ve yapılan duanın ardından sona erdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.