Kodek, Miniklerin Heyecanına Ortak Oldu « Çorum Gündemi

22 Mayıs 2022 - 23:12

Kodek, Miniklerin Heyecanına Ortak Oldu

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı yüz-yüze eğitimin ilk gününde okulları ziyaret etti. 

Kodek, Miniklerin Heyecanına Ortak Oldu
Son Güncelleme :

01 Eylül 2021 - 16:15

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı yüz-yüze eğitimin ilk gününde okulları ziyaret etti. 

Çiğdem Anaokulu, Buharaevler Anaokulu, İsmail Kakaç İlkokulu, Bekir Aksoy İlkokulu ve Adnan Menderes İlkokulunu ziyaret eden Kodek, uyum haftası sürecinde okullara ilk defa gelen okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Okullarda öğrenci ve veliler ile sohbet eden Kodek, bugün öğrencilerin okula attıkları küçük adımların onlara başarılı bir eğitim öğretim hayatı geçirmesini dilerken, velilerin de bu eşsiz mutluluklarını paylaştığını ifade etti.

Okula kavuşmanın verdiği mutlulukla yüzleri gülümseyen minik öğrencilerin ilk derslerine eşlik eden Kodek, ilk defa yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerin sınıflarında ve okul bahçesinde sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim almaları için salgın tedbirlerini yerinde inceleyerek okul idarecilerinden bilgi aldı.

İl Müdürü Abdullah Kodek ayrıca Vali Yardımcısı Tamer Orhan ile beraber Özejder Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek Mesleki çalışma programına katılan öğretmenler ile bir araya geldi.

Kodek, okul idarecilerine ve öğretmenlere yaptıkları gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, okul sıralarına kavuşan minik öğrencilere sağlıklı ve başarılı bir eğitim – öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.