Milletvekili Kavuncu, İDP İle İstişare Yaptı « Çorum Gündemi

28 Ekim 2021 - 08:10

Milletvekili Kavuncu, İDP İle İstişare Yaptı

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum İnsani Değerler Platformu Temsilciliğinin organizesinde, 60 STK temsilcisi ile bir araya geldi.

Milletvekili Kavuncu, İDP İle İstişare Yaptı
Son Güncelleme :

19 Eylül 2021 - 9:47

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum İnsani Değerler Platformu Temsilciliğinin organizesinde, 60 STK temsilcisi ile bir araya geldi.

Kavuncu yaptığı açıklamada, her biri bir iyilik hareketi öncüsü olan, yerel ve ulusal düzeyde faaliyet gösteren 60 civarı sivil toplum örgütünün il temsilcisinin yoğun katılımlarıyla bir araya gelerek, Çorum, Türkiye ve dünya gündemindeki bir çok konu hakkında düşüncelerini aktardıklarını, istişare ve değerlendirme yaptıklarını bildirdi.

AK Parti’nin 2023 hedefleri, 2053, 2071 vizyonu ve eğitim, kültür, gençlik konularında yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduklarını, programda söz alan STK temsilcilerinin, çalışmaları hakkında bilgilendirme ve tecrübe paylaşımında bulunduğunu belirten Kavuncu, toplantının son derce verimli geçtiğini, böylesine istifadeli bir programı düzenleyen Çorum İnsani Değerler Platformu İl Temsilcisi ve platform üyesi arkadaşlarına teşekkür etti.
Kavuncu şöyle dedi:

Yaşadığımız çağda karşılığını ve neticeyi sadece Hak’tan bekleyerek yapılan çalışmalar adeta altın değerindedir. Bu yönüyle birer iyilik hareketi olarak kurulmuş tüm sivil toplum kuruluşlarımız güçlü Türkiye’nin en büyük teminatı ve zenginliğidir. Sosyal sorumluluk çerçevesinde erdemli bir toplum inşa etmek için tamamen gönüllülük esasıyla bir araya gelen ve bunu kendine görev addederek adanmışlık ruhuyla çalışan genelde tüm stk’lar özelde İDP yeniden büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasındaki gizli kahramanlarımızdır.

Günlük yaşantımızda, siyasette, ticarette…şahit olduğumuz hadiseler insanı insan yapan en önemli hasletin iyilik, ihsan ve yardım olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. Günümüz toplumunda ahlaki değerlerin yeniden kuşanılmasının da vazgeçilemez ve ertelenemez bir zorunluluk olduğu aşikardır. Bu nedenle insani değerlerin yeniden kazanılması erdemli bir toplum inşası için tüm paydaşlarımızla çalışmalarımız kararlılıkla devam ediyor, devam edecektir. Bütün bu çalışmalarımız hak, hukuk, adalet temelinde insanca yaşanabilir bir dünya hedeflerimize ulaşıncaya dek sürecektir. 
Bizler hepimiz köklü bir vakıf medeniyetinin mirasçılarıyız. Vakfın özünde bulunan yardımlaşma ve dayanışma duygusuyla tüm insanlığın mutluluğunu amaçlayan hatta hayvanları ve doğayı da içine alan engin bir anlayışla hizmet etme gayretindeyiz.

Bizler bir ve beraber olduğumuz sürece insanımız, ülkemiz ve hatta dünya için fayda sağlayacak, büyük, başarılı çalışmalara hep birlikte imza atabiliriz.

Aynı ulvi gayeye hizmet için kenetlenerek, aynı hedefe yürüyen sivil toplum kuruluşu temsilcisi paydaşlarımızla hep birlikte omuz omuza bölgesinin parlayan yıldızı Çorum ve güçlü Türkiye için hedeflerimize yürüyoruz. Aziz milletimize hizmet yolunda, daha gidilecek çok yolumuz yapılacak çok işimiz vardır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.