Ocaklı, Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor « Çorum Gündemi

16 Mayıs 2022 - 19:04

Ocaklı, Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Çorum’un Boğazkale İlçe Belediyesi ilçenin dört bir yanına eşit hizmet dağılımı sağlamak amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Ocaklı, Araç Filosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor
Son Güncelleme :

19 Kasım 2021 - 18:50

Boğazkale Belediyesi ilçenin dört bir yanına eşit hizmet dağılımı sağlamak amacıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

1 adet binek otomobil ve 1 adet yol süpürme aracını araç filosuna dahil eden Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, İlçede mahallerinde üst yapıdan çevre düzenlemelerine ve vatandaş odaklı hizmetlere kadar geniş bir yelpazede başlattığı hizmet atağına devam ediyor.

Bu kapsamda hizmetlerin aksamadan vatandaşa ulaştırılması, yapılan çalışmaların kısa zamanda tamamlanarak hizmete sunulması anlamında ihtiyaç duyulan araçlarda satın alınarak araç filosuna katılıyor.

Belediye hizmetlerinde kullanmak üzere araç filosunu güçlendirerek halkın hizmetine sunduklarını belirten Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı, “İlçemizde asfalttan kaldırıma, park bahçelerden yeşil alanlara, sosyal belediyecilik hizmetlerinden yapısal dev yatırımlara, yani tüm alanlarda hızla çalışmaya devam ediyoruz. İlçe halkımıza en iyi hizmeti eksiksiz sunmak amacıyla da araç parkuruna yönelik yatırımlarımız sürüyor. Takviye olarak aldığımız son araçlarımızla birlikte halkımıza en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Araçlarımızın İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.