Sarı, Özel Okulları Denetledi « Çorum Gündemi

16 Eylül 2021 - 17:53

Sarı, Özel Okulları Denetledi

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Çorum’da eğitim öğretim faaliyetinde bulunan özel okullara yaptığı ziyaretleri tamamladı.

Sarı, Özel Okulları Denetledi
Son Güncelleme :

13 Kasım 2020 - 16:22

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Çorum’da eğitim öğretim faaliyetinde bulunan özel okullara yaptığı ziyaretleri tamamladı.

Sarı, Çorum’da eğitim öğretim faaliyetinde bulunan özel okullarına Özel Öğretim Şubesinden sorumlu Şube Müdürü Tahir Demir ile birlikte ziyaret etti.

Okul ziyaretleri kapsamında bugün; Özel Çorum TED Koleji, Özel Mustafa Şimşek Anadolu Lisesi, Özel Elit Koleji, Özel Değerler Anadolu Lisesi ve Özel Seçkinler Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelen Sarı, yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, yapılan ve planlanan çalışmalar ile öğrenci başarı istatistikleri konusunda bilgi alarak, görüş alışverişinde bulundu.

Çorum’da faaliyet gösteren, bünyesinde farklı kademeler ile eğitim öğretime devam eden 21 özel okulun tamamına ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Sarı, “Okullarımızın eğitim öğretim faaliyetlerini, projelerini, pandemide almış oldukları tedbirleri yerinde incelemiş olduk. Sınıf sınıf dolaşarak öğretmen ve öğrencilerimiz hayallerine ortak olduk. Hiçbir zaman unutmamamız gereken, özel ya da resmi okul olsun, bizler geleceği inşa ediyoruz. Sorumluluğumuz ve yükümüz çok ağır. Her zaman bunun bilincinde, milletimize ve devletimize hizmet edeceğiz” dedi.

Sınıfları dolaşarak öğrenciler ile sohbet eden Sarı, öğretmenler ile birlikte fikir alış verişinde bulundu.

Sarı, eğitim ve öğretime katkı sağlayan öğretmen, idareci ve tüm paydaşlara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.