Türkoğlu, Mazbatasını Aldı « Çorum Gündemi

19 Mayıs 2022 - 20:59

Türkoğlu, Mazbatasını Aldı

Dodurga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na seçilen Cafer Türkoğlu, mazbatasını aldı.

Türkoğlu, Mazbatasını Aldı
Son Güncelleme :

09 Mart 2022 - 16:46

Dodurga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na seçilen Cafer Türkoğlu, mazbatasını aldı.

Dodurga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cafer Türkoğlu’nun mazbata töreninde oda başkanları da yer aldı

Hafta sonunda yapılan genel kurulda uzun süredir başkanlık yapan Nafel Karabacak ile girdiği başkanlık yarışında galip çıkan Cafer Türkoğlu, odanın yeni başkanı oldu. Rakibinin 29 oy alabildiği genel kurulda 108 üyenin desteğini alan Cafer Türkoğlu seçimi kazanırken, bugün de mazbatasını alarak resmen göreve başlamış oldu.

Osmancık İlçe Seçim Kurulu’na yönetim kurulu üyeleri, Kenan Kabakcı, Şaban Öz, Ramazan Yılmaz, Mutlu Ünal, Dursun Erdoğan ve Osman Sözüdoğru ile birlikte giden Cafer Türkoğlu’na mazbata töreninde bazı oda başkanları da eşlik etti.

Törene Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Marangozlar Odası Başkanı Ömer Latif Akdağ, Mobilyacılar Odası Başkanı Yalçın Kılıç, Seyyar Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Yılmaz, Sobacı ve Çilingirciler Odası Başkanı Hasan İlhan, Kahveciler ve İnternetçiler Odası Başkanı Ahmet Şen, Lokantacılar Odası Başkanı İsmet Çıtak katıldı.

Oda başkanları çiçeği burnunda Dodurga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cafer Türkoğlu ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak başarılar dilediler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.