Vali Çiftçi, TÜGVA’lı Gençlerle Buluştu! « Çorum Gündemi

16 Mayıs 2022 - 17:16

Vali Çiftçi, TÜGVA’lı Gençlerle Buluştu!

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’den Tügva Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı’nı Ziyaret etti…

Vali Çiftçi, TÜGVA’lı Gençlerle Buluştu!
Son Güncelleme :

21 Ekim 2021 - 12:47

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’den Tügva Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı’nı Ziyaret etti…

Vali Çiftçi,TÜGVA gençlerin dini, ahlaki, kültürel ve medeniyet değerlerini yeni nesillere rehberlik yapabilmenin hedeflendiğini gençlerin kaliteli zaman geçirebildikleri yerler olduğunu ifade etti…

Vali Mustafa Çiftçi, Tügva Çorum İl Temsilciliğini ziyaret ederek Tügva’ya karşı yapılan haksız ve hukuksuz algılar karşısında Tügva’nın yanında olduğunu ifade etti.

Tügva’nın yaptığı gençlik çalışmalarını takip ettiğini ifade eden Çiftçi, bu çalışmaların memleketimiz için çok önemli olduğunu ve desteklediğini belirtti.

Yine gençlerle beraber vakit geçiren Çiftçi, gençlerle sohbet ederek çalışkan olmanın ve okumanın önemini vurguladı…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tügva Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı ” Yakın zamanda Vakfımıza karşı karalama kampanyası yürütülmektedir. 18 Ekim’de açıklama yapan bir siyasi Parti Lideri ve çeşitli şahıslar mesnetsiz iddialar ile vakfımızı yıpratmayı amaçlamaktadır. Biz gençleri rızık derdiyle korkutmaya çalışan, tehditvari söylemler ile bezdirmeye çalışan o kişilere karşı eskisinden daha da güçlüyüz. Bizler gençler olarak asla boyun eğmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Kayabaşı,” Sayın Cumhurbaşkanımızın 2023, 2053, 2071 hedefleri için var gücümüzle mücadele edeceğiz, valimizin her zaman her yerde bizim yanımızda durması bize güç kuvvet veriyor. Valimizin destekleri biz gençler için çok önemli. Dik duruş sergileyen hakkı ve hakikati daima düstur edinen böylesine güzide bir valimiz olduğu için biz gençler çok şanslıyız” dedi.

Gençlerle vakit geçiren vali Mustafa Çiftçi, gençlere hediye verip hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ziyaretini sonlandırdı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.