Alaca’da İstek ve Talepleri Dinlediler « Çorum Gündemi

20 Nisan 2021 - 16:54

Alaca’da İstek ve Talepleri Dinlediler

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatçı, beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Alaca’ya ziyarette bulundu.

Alaca’da İstek ve Talepleri Dinlediler
Son Güncelleme :

03 Şubat 2021 - 14:43

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatçı, beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Alaca’ya ziyarette bulundu. İlk olarak Alaca Belediyesi’ni ziyaret eden İl Başkanı Ahlatçı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu ile görüştü.

ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR
AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı beraberinde İl Yerel Yönetimler Başkanı ve Alaca İlçe Koordinatörü Ali Evlüce, İl Teşkilat Başkanı Emre Turan, İl Seçim İşleri Başkanı Ercan Daşdan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Aktı, Ahmet Bayraklı ve Alaca İlçe Başkanı RagupAğaçdan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu ile birlikte Alaca Yıldızhan Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İl Başkanı Av. Ahlatcı, “Alaca’da esnaflarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. İnşallah bu günleri de hep birlikte atlatacağız. Vatandaşlarımızın istek ve arzularını dinledik. Hayırlı, bereketli ve sağlıklı günler temennimizi ilettik” dedi.

YENİ MAKİNA PARKI’NA ZİYARET

Alaca Belediyesi tarafından Yozgat Caddesi üzerinde yeni kurulan belediye makine parkını ziyaret eden İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İLÇE YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı beraberinde İl Yerel Yönetimler Başkanı ve Alaca İlçe Koordinatörü Ali Evlüce, İl Teşkilat Başkanı Emre Turan, İl Seçim İşleri Başkanı Ercan Daşdan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Aktı, Ahmet Bayraklı ile birlikte AK Parti İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.

İl Başkanı Ahlatçı, İlçe Başkanı Ragıp Ağaçdan ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltuönderliğinde gerçekleştirilen toplantıda Alaca’da yapılan ve yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi.

YAKUP BAYRAK’A TAZİYE ZİYARETİ

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ve beraberindeki heyet, Sungurlu ilçemizde elim bir kaza sonucu şehit olan Özel harekat polisi Enes Bayrak’ın babası Yakup Bayrak’a taziye ziyaretinde bulundu.

Şehidimiz dualarla anılırken, İl Başkanı Yusuf Ahlatçı “Tekrardan şehidimize Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Rabbim tüm askerimizi, polisimizi korusun” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.