DEVA Dodurga ve Oğuzlar İlçe Kongrelerini Yaptı « Çorum Gündemi

27 Ocak 2021 - 19:53

DEVA Dodurga ve Oğuzlar İlçe Kongrelerini Yaptı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Çorum İl Teşkilatı, Dodurga ve Oğuzlar İlçe kongresini gerçekleştirdi.

DEVA Dodurga ve Oğuzlar İlçe Kongrelerini Yaptı
Son Güncelleme :

14 Eylül 2020 - 8:00

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Çorum İl Teşkilatı, Dodurga ve Oğuzlar İlçe kongresini gerçekleştirdi.

Dodurga ve Oğuzlar 1. Olağan İlçe kongresine; Deva Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra parti üyeleri katıldı.

Pandemiden dolayı sosyal mesafeye, davetli sayısına ve maske kullanımına azami derecede dikkat edilen kongre ilk olarak saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından Deva Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu açılış konuşmasını yaptı.

Oğuzlar İlçesi’nde yapılan kongrede Kazım Karaağaç güven tazeleyerek, DEVA Partisi Oğuzlar İlçe Başkanlığı’na tekrar seçildi.

Yönetim Kurulu listesi ise, Bekir Ceylan, Bekir Kolbaşı, Ahmet Gözel, Mehmet Ali Afşar, Muzaffer Yumak, Muharrem Kirbıyık, Abdulkerim Gözel’den oluşturuldu.

Dodurga İlçesi’nde ise Başkanı Mustafa Gül güven tazeleyerek, tekrar DEVA Partisi Dodurga İlçe Başkanlığı’na tekrar seçildi.

Yönetim Kurulu üye listesi ise, Emrah Sab, Kenan İlgezdi, Muttalip Yılmaz, Ahmet Gül, Yılmaz Gül, Ziyaddin Kütükçü, Hicabi Mucur’dan oluşturuldu.

Kongrelerin açılış konuşmasını yapan DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu, İl ve ilçe teşkilatlarını, evrensel ve ahlaki normlara sahip, işini iyi yapan, ehil insanlardan oluşturduklarını söyledi.

Kongre süreçlerine başladıklarını belirten Vargeloğlu, Çok farklı kesimlerinden gelen, çok sesli, geniş temsiliyeti olan ve ortak akılda buluşan bir ekip olduk” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

%d blogcu bunu beğendi: