Kodek, Bayat ve Uğurludağ İlçelerini Ziyaret Etti « Çorum Gündemi

19 Mayıs 2022 - 20:41

Kodek, Bayat ve Uğurludağ İlçelerini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek Uğurludağ ve Bayat ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi.

Kodek, Bayat ve Uğurludağ İlçelerini Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

10 Şubat 2022 - 13:36

İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Kodek Uğurludağ ve Bayat ilçelerine ziyaret gerçekleştirdi. Müdürlük birim amirlerinin eşlik ettiği ziyarette Abdullah Kodek Uğurludağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Uğurludağ Halk Eğitimi Merkezi, Uğurludağ Çok Programlı Anadolu Lisesi, Uğurludağ Ortaokulu ve Uğurludağ Eskiçeltek İlkokulunda incelemelerde bulundu.

2021-2022 eğitim öğretim yılı ilk döneminin genel bir değerlendirilmesi, ikinci dönem faaliyet planlamaları, taşımalı öğrenci durumları ve pansiyonların etkin kullanımı konuları konuşuldu. Kodek Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun’u ziyaret ederek ilçedeki eğitim öğretim faaliyetleri ile Müdürlüğümüz kamu binalarının etkin kullanımı hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek Uğurludağ ziyaretinin akabinde Bayat ilçesinde Şehit Yakup Kozan İmam Hatip Lisesi, Hasan Çelebi İmam Hatip Ortaokulu, Bayat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Şehit Osman Arslan Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonu ile Şehit Yakup Kozan Anadolu İmam Hatip Lisesi Erkek Pansiyonunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Öğrencilerin derslerine katılarak eğitim öğretim ile ilgili dilek ve önerilerini dinleyen Kodek, öğretmenlere teşekkür ederek, 2021-2022 eğitim yılı ikinci dönemin sağlıklı ve başarılı olması temennisinde bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.