Vali Çiftçi, Glutensiz Mutfağı Gezdi « Çorum Gündemi

31 Temmuz 2021 - 06:07

Vali Çiftçi, Glutensiz Mutfağı Gezdi

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi Çölyak Derneği’nin Epteroğlu İş merkezinde yer alan bürosunu ziyaret ederek, glutensiz mutfağı inceledi.

Vali Çiftçi, Glutensiz Mutfağı Gezdi
Son Güncelleme :

18 Haziran 2021 - 8:00

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi  Çölyak Derneği’nin Epteroğlu İş merkezinde yer alan bürosunu ziyaret ederek, glutensiz mutfağı inceledi.

Dernek Başkanı Fatma Müjgan Demir ve Başkan Yardımcıları Hacer Kesici ve Dr. Mustafa Azak ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır olduğu ziyaret gayet samimi bir ortamda gerçekleşti.

Öncelikle ”Glutensiz Mutfak” hakkında bilgi alan Vali Mustafa Çiftçi glutensiz ürünleri de dikkatlice inceledi. Daha sonra Çorum Çölyak Derneği’nin çalışmaları ve faaliyete başladığı ”Glutensiz Mutfak Uygulamaları” projesi hakkında yönetim kurulunca kendisine bilgi verildi. Son olarak Çölyaklı çocuklarla ilgilenen Çiftçi, onlara kitap hediye etti.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Fatma Müjgan Demir; ”Sayın Valimiz Mustafa Çiftçi’nin  derneğimizi ziyaret etmesi bizi çok mutlu etti. Büyük onur duyduk. Kendisiyle faaliyetlerimiz ve yeni uyguladığımız projemiz hakkında konuştuk. Önerilerini not ettik. Derneğimize bu güne kadar verdiği büyük destek için kendisine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.