Veteriner Hekimler Odası’ndan Sarı’ya Ziyaret « Çorum Gündemi

16 Eylül 2021 - 19:01

Veteriner Hekimler Odası’ndan Sarı’ya Ziyaret

Yapılan genel kurulda Çorum Veteriner Hekimler Odası Başkanı seçilen Serdar Doğan, yeni yönetim kurulu üyeleri Önder Avdatek, Gökhan Yalçın, Bülent Şahin, Mehmet Fatih Şerbetçi ile birlikte Çorum Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Veteriner Hekimler Odası’ndan Sarı’ya Ziyaret
Son Güncelleme :

21 Ekim 2020 - 12:04

apılan genel kurulda Çorum Veteriner Hekimler Odası Başkanı seçilen Serdar Doğan, yeni yönetim kurulu üyeleri Önder Avdatek, Gökhan Yalçın, Bülent Şahin, Mehmet Fatih Şerbetçi ile birlikte Çorum Tarım ve Orman İl Müdürü Orhan Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Çorum Veteriner Hekimler Odası yeni yönetimi kutlayan Sarı, ziyaret dolayısıyla memnuniyetini bildirdi.

Teşekkürlerini ileterek yönetime çalışmalarında başarılar dileyen Sarı, Çorum’un tarım ve hayvancılık sektöründe güçlü bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.

Veteriner Hekimler odasını ve faaliyetlerini önemsediklerini ifade eden Sarı, hayvancılık sektörünün daha da geliştirilmesi konusunda veteriner hekimlere önemli görevler düştüğünü kaydetti.

Çorum Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serdar Doğan,” Oda olarak ilk ziyaretimizi İl Müdürümüze yaptık. Önümüzdeki süreçte birlikte uyum içinde çalışacaklarını ve üzerlerini düşecek her görevde proje ortağı olarak görev almaya hazırız” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.